Kontaktujte nás

ekonomický software Pohoda

Naše firma má všechny  certifikace a školení potřebné pro prodej, implementaci a servis tohoto ekonomického systému, a hlavně více jak 10tileté zkušenosti s tímto produktem.
Nábízíme Vám komplexní služby ohledně ekonomiského systému POHODA ve všech variantách a to především konzultace vhodnosti nasazení systému, instalace a konfigurace, zaškolení uživatelů.
Dále návrh řešetí vzáleného přístupu do systému nebo offline propojení poboček firmy. Dodáme a zapojíme pokladní hardware,jako čtečky čárového kodu, pokladní tiskárny, pokladní šuflíky a displeje.
Vytvoříme vám uživatelské tiskové sestavy, naprogramujeme uživatelské moduly. Pomůžeme vám zoptimalizovat skladové hospodařstí a firemní procesy.

 

Ekonomický a informační systém POHODA 2017 je komplexní účetní a ekonomický software pro malé, střední a větší firmy z řad fyzických i právnických osob. Umožňuje vést účetnictví i daňovou evidenci a vyhoví plátcům i neplátcům DPH. Systém je oborově neutrální a je vhodný nejen pro živnostníky, podnikatele a společnosti, které se zabývají obchodem a poskytováním služeb, ale i pro svobodná povolání a účtující příspěvkové a neziskové organizace.

Základem systému je propracovaný adresář a řada agend na komplexní řízení firmy, např. fakturace, banka, pokladna, majetek atd. Systém umožňuje vést účetnictví i daňovou evidenci, účtování zásob metodou A i B a zpracování mezd pro neomezený počet zaměstnanců. Zvládne pobočkové zpracování dat, homebanking i obchodování na internetu. Podporuje cizí měny, vč. automatického načítání kurzového lístku. Umožňuje sledování salda a finanční analýzu. Obsahuje editor tiskových sestav REPORT Designer pro úpravu tiskových sestav a vytváření vlastních tiskových výstupů. Možnosti systému lze rozšířit pomocí modulů pro online nebo offline maloobchodní prodej nebo připojením celé řady externích zařízení.

JAK POHODA POMŮŽE ZVÝŠIT VÁŠ ZISK?

Program obsahuje obrovskou škálu nadstandardních funkcí, které vám ušetří spoustu práce a času, takže se budete moci plně věnovat svým zákazníkům. Například funkce pro homebanking automaticky načte vaše bankovní výpisy, zapíše úhrady a provede zaúčtování. Navíc nemusíte své příkazy k úhradě nosit do banky, protože je můžete odeslat elektronicky. Díky spolupráci s internetovými obchody, je POHODA ideálním nástrojem pro vaše obchodování na internetu.

Podobně efektivních funkcí má POHODA desítky, např. šablony dokladů, hromadná fakturace, přiznání k DPH, tisk řady výstupů přímo ve formě úředních tiskopisů a mnoho dalších – jejich používáním můžete ušetřit náklady na několik pracovních míst. Přitom náklady na nasazení systému a zaškolení zaměstnanců jsou minimální. Zvýšená efektivita práce přinese další úspory.

 

Výrobcem ekonomického systému POHODA je společnost STORMWARE s.r.o.

Kniha jízd GLX 2017

GLX je produkt na vedení knihy jízd a zpracování tuzemských a zahraničních cestovních příkazů, který je využitelný jak pro uživatele ekonomického systému POHODA, tak samostatně. Ocení ho nejen živnostníci, ale i firmy s neomezeným počtem vozidel, pro které je nutné vést knihu jízd. Základní ovládání a koncepce programu vychází z oblíbeného ekonomicko-informačního systému POHODA. Rozsáhlé možnosti a propracované vlastnosti tohoto produktu jsou základem i knihy jízd GLX.

Kniha jízd GLX umožňuje rychlé a pohodlné vedení knihy jízd pro firemní vozidla a příp. i pro soukromá vozidla, pokud jsou používána pro pracovní cesty. Při práci s programem oceníte řadu pokročilých funkcí.

Varianty produktu:

  • GLX Mini
  • GLX Standart
  • GLX Profi