Kontaktujte nás

ekonomický software Pohoda

Naše firma má všechny  certifikace a školení potřebné pro prodej, implementaci a servis ekonomického systému Pohoda, a hlavně více jak 15 let zkušeností s tímto produktem.

HOSTING EKONOMICKÉHO SOFTWARE POHODA

Proč hosting?

Bezpečnost vašich dat – Vaše data jsou chráněna před zneužitím i ztrátou (zázemí datového centra, automatické zálohy dat každých 24h).

Náklady – Nemusíte investovat do vlastního HW a serverových licencí – vše je již zahrnuto do měsíčního paušálu, za dodržování licenčního ujednání ručíme my.

Mobilita – Přístup k vašemu systému máte kdykoliv a odkudkoliv, nezávisle na platformě. Stačí Vám pouze přístup k Internetu.

Flexibita – Počet stanic můžete změnit v rámci několika hodin.

Proč hosting od Všetečka s.r.o.?

Komplexnost – Nabízíme komplexní služby ohledně ekonomického systému POHODA ve všech variantách a to především konzultace vhodnosti nasazení systému, instalace a konfigurace, zaškolení uživatelů.

Znalost technických řešení – Poskytneme i návrh řešení vzdáleného přístupu do systému, dodáme a zapojíme pokladní hardware, jako čtečky čárového kódu, pokladní tiskárny, pokladní zásuvky a displeje.

Řešení každého problému – Vytvoříme vám uživatelské tiskové sestavy, pomůžeme vám zoptimalizovat skladové hospodářství a firemní procesy.

Potřebujete upravit chování software Pohoda – I s tím si poradíme! Naprogramujeme Vám na míru uživatelské moduly i upravíme propojení s e-shopem.

 

Výrobcem ekonomického systému POHODA je společnost STORMWARE s.r.o.