Kontaktujte nás

správa pc sítí

Hlavním oborem činnosti naší firmy je externí správa sítí tzv. outsourcing . V podstatě přebíráme veškeré starosti a péči o IT technologie a zákazník může všechny své síly věnovat oboru své činnosti a nezabývat se zpravidla velmi opomíjenou preventivní činností a  řešení problémů s počítačovým vybavením.

Zákazník se stává našim dlouhodobým partnerem a znalost jeho potřeb, plánů a trendů vývoje napomáhá efektivnímu využívání a nákupům výpočetní techniky. Vzhledem k našim znalostem, zkušenostem a spolupráci s předními firmami v oboru, které jsou schopny zajistit dostatečnou kvalitu, šetří naše činnost zákazníkovi finanční prostředky. Oblíbené úsloví „nejsem tak bohatý abych nakupoval levné věci“ je v tomto oboru více než trefné.

Po navázání spolupráce se seznámíme se strukturou IT technologii ve firmě, vypracujeme společně plán rozvoje a vývoje těchto technologii s výhledem na jeden až tři roky. Nepouštíme se do nových, zpravidla neprověřených technologii, protože spolehlivost a bezpečnost dat je alfou a omegou této činnosti. V současné době vykonáváme správu sítě ve více než deseti firmách a organizacích a můžeme zdůraznit, že žádný z našich zákazníků s námi neukončil smlouvu a náš vztah se rozvíjí k oboustranné spokojenosti a důvěře.

Zcela samozřejmým  atributem této činnosti je absolutní diskrétnost o zákazníkovi.

Držíme také pro naše zákazníky skladem veškerý spotřební materiál a jsme schopni ho do smluvní doby vždy dodat.

Jsme schopni poskytnou podporu telefonicky a emailem a

Jsme také schopni v případě potřeby nabídnout zapůjčení techniky a reklamace outsoursingových zákazníků řešíme výměnným způsobem zpravidla do 48 hodin.
Platba paušální částkou také umožňuje zákazníkovi lepší plánování finančních prostředků a nás jako správce k tomu, aby naše práce byla co nejkvalitnější (a bylo ji co nejméně). Nazýváme tento přístup „metoda čínského lékaře“, kdy lékař není placen za to, že léčí, ale za to, že pacient je zdráv. A stejně tak my  chceme být placeni za „zdraví“ Vaší počítačové sítě k naší oboustranné spokojenosti.